Najviac bodov získalo a celkovým víťazom turnaj HK91 SENICA !!!

V nedeľu dali bodku za týmto hokejovým kalendárnym rokom 2016 hráči 3. a 4.ročníka na turnaji s názvom „Vianočný turnaj HK91 SENICA“ .   Obsadenie bolo dobré a pod hráčmi na ľade „doslova a do písmena“ horel ľad. Všetci chcel vyhrať a mohutné burácajúce fanúšikovstvo hnalo hráčov do výsledkov.  Hráči boli rozdelení do dvoch skupín. Zatiaľ čo B-MUŽSTVÁM dominoval  výber z „Cíger-Akadémie“. Vyhrali všetky zápasy a jasne svoju skupinu vyhrali.  Zdatne konkurovali tomuto výberu najviac naši hráči, ktorý obsadili s jednou prehrou druhé miesto na turnaji.  Úplne iná bola situácia v A-mužstvám.  Tam bola priam hororová záplatke až do posledných sekúnd zápasu Slovanu s Piešťanmi. Dve minúty pred koncom bolo 3:3 a týmto výsledkom by vyhrali Piešťany svoju skupinu. Len Slovanu sa podarilo ešte dvakrát skórovať a vyhral 5:3.  Z tohto výsledku vyčarovali víťazstvo nakoniec so šťastím naši hráči. Pri rovnosti bodov všetkých mužstiev rozhodlo naše najlepšie skóre do ktorého sa najviac podpísalo naše vysoké víťazstvo so Skalicou. Naše A-mužstvo po pomalom rozjazde stupňovalo výkon a vyhralo turnaj v svojej skupine.  Zápasy boli mimoriadne dramatické  a  všetci účastníci  si odnášajú  veľké hokejové zážitky. Ďakujeme všetkým organizátorom a účastníkom , že sa pričinili  o výborný turnaj…

A-MUŽSTVÁ  výsledky :  SENICA-Piešťany 1:7,   Slovan-Skalica 1:4,    Piešťany-Skalica  4:4 ,   SENICA-Slovan 4:4,   SENICA-SKALICA  12:2 ,   Piešťany-Slovan  3:5

Poradie:  1. HK91 SENICA  3b  ,  2. Piešťany  3b ,  3. Slovan 3b  , 4. Skalica 3b

B-MUŽSTVÁ výsledky : SENICA-Piešťany  10:1 ,    Slovan-„Akadémia-Ciger“  2:10 ,    Piešťany-„Akadémia-Cíger“ 0:3,   SENICA-Slovan 8:3,   SENICA-„Akadémia-Cíger“  4:8,    Piešťany-Slovan  2:2

Poradie : 1.“Akadémia-Ciger“  6b ,  2. HK91 SENICA 4b. ,  3 Piešťany 1b , 4. Slovan 1b.

One comment

Comments are closed.