Ani dnes víťazstvo pre náš celok neprišlo …

V  sobotu 13.1. odohralo naše mužstvo svoje posledné domáce zastavenie sezóny na domácom ľade. Určite bolo pred zápasom v  mysli našich hráčov zažiť pocit víťazstva. Ten prišiel v  tejto sezóne len raz v  základnom čase.  Dnes nás však čakal pomerne ťažký súper v  podobe Levíc. V  prvom vzájomnom zápase Levice vyhrali na domácom ľade 6:1 a  tak to dávalo hosťom určite viac sebavedomia pred zápasom aj v  Senici. Už od prvej minúty to bolo poznať na ľade. Hostia nastúpili len s  12 hráčmi, ale ich hre nechýbala hokejová kvalita a  tak využili svoje technické schopnosti ku gólom. Dalo by sa povedať, že prakticky využivali v  prvej polovici zápasu prakticky všetky svoje možnosti ku gólom. Zdalo sa ,že výsledok bude v  ich prospech vo veľkých výšinách. Mám pocit, že nášmu mužstvu pomohol aj trénersky dohovor Borisa Zahumenského po šiestom góle a  mužstvu to pomohlo na ľade. Od polovice zápasu to naše mužstvo „nezabalilo“ a  stalo sa dôstojným súperom pre hosťujúce mužstvo. Tak ako vo viac zápasoch dal prvý gól za nás v  zápase Lukáš Dolinajec a  určite si ho zaslúžil za jeho výkony v  celej sezóne. Naviac dnes mal veľkú motiváciu v  zápase a tento gól určite venoval svojmu novo-narodenému synovi v porodnici… Aj tretia tretina priniesla od úvodu ďalší gól hostí a  bol už stav 1:7.  Naši hráči to „nezabalili“ a  náš prvý útok vsietil druhý gól z  hokejky Mišku Daniela. Potom sme na chvíľku dvakrát chybovali v  obrane hostia trestali dvomi gólmi. Ani tento stav naše mužstvo nepoložilo a  prvý útok v  našich dresoch bol očividne minimálne rovnaký ako kvalitné mužstvo hostí.  To sa muselo preniesť aj na výsledok a  tak sme dvomi gólmi trochu opravili konečný výsledok zápasu. Do zápasu na tribunách sa našimi gólmi vrátili aj naši fanúšikovia svojím potleskom a povzbudením. Mám pocit, že víťazstvo si hostia jednoducho zaslúžili. Naši hráči však v  určitých chvíľách predvádzali aj dobrý  hokej a  tak všetci senickí fanúšikovia veria, že sa tie dni s  víťazstvami musia raz vrátiť a  zostanú u nás  dlhšie …

HK91 SENICA muži – HC Levice    4:9 (0:4, 1:2, 3:3)

(2.LIGA – SENIOROV )

Góly :  Daniel 2, Dolinajec, M.Vereš – Vrťo 2, Schwarz 2, Bartík 2, Bránik, Kasana, Michalovič

asist HK91 :  Dolinajec 2, Vaňa 2, M.Vereš 2

vyluč.  3:4 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 35:28

P.Hollý –  Krč, M.Vereš, Volek, Fian, Jamárik, Pavlík, Leskovský – Daniel, Dolinajec, Vaňa, Plánka, Konečný, Sova, Šimek, Čagan, Heleši, Čech