Dnes jeden zápas a víťazstvo žiakom priniesol …

V  sobotu 3.2. pokračovali mladší žiaci 24.zápasom vo svojej súťaži a  tak dnes prišiel na rad súper z  mesta Nové Zámky. S  týmto súperom sme odohrali v  tejto sezóne už dva zápasy na ľade hostí. V  oboch predchádzajúcich zápasoch sme zvíťazili (7:5, 7:3) a  tak sa aj dnes predpokladala  skôr naša výhra… Aj keď sa hostia ujala vedenia už v  tretej minúte, ale naše mužstvo odpovedalo rýchlo a  vyrovnalo o  minútu neskôr. Hostia sa určite snažili „hráčom v  bielom“ aspoň trochu „hokejovo“ priblížiť, ale naše strelecky disponované mužstvo priklonilo vedenie na svoju stranu. Dnes sa strelecky gólmi presadzovala najviac dvojica Matúš Čenteš a Jakub Šulla. Jedným gólom sa k  nim pripojil aj Martin Žák. Predsa len bola na ľade cítiť naša prevaha a  tak sa musela preniesť aj do nášho „jasnejšieho“ vedenia. Postupom času mali aj naši brankári menej práce a  naši obrancovia si plnili vzorne svoje úlohy. V  tretej tretine sme predsa len trošku šetrili svoje sily na ďalšie zápasy a  hosťom sa to podarilo využiť pre svoje dva góly do našej siete. Mám pocit, že výsledok zodpovedá správnym konečným výsledkom a  potvrdilo sa aj dnes, že nie náhodou sme lídrami v  tabuľke …

HK91 SENICA mladší žiaci 5.ročník – HK Nové Zámky  8:4 (3:1, 3:1, 2:2)

góly : Čenteš 4, Šulla 3, Žák – Finda 2, Kuzma, Tóthová

asist HK91 :  Wallner 3, Deščík 2, Uhlík 2, Kovár, Lovíšek, Pavlík, Čenteš

vyluč.  6:7 , využ.presil. 1:0 , využ.oslab.  1:0 , počet striel . 38:22

Hrobárik (Medveď) – Zavadil, Šrámek, Uhlík, Kovár, Pavlík, Rakovský – Šulla, Wallner,  Deščík, Čenteš, Lovíšek, Džačovský, Žák, Sameková, Tirpák