V tretej tretine sme prišli o vedenie v zápase…

V sobotu večer s dátumom 3.2. priniesol prvý play-off zápas „A-mužstva“ a ich súperom bolo tiež posledné mužstvo  SKUPINY B – VÝCHOD HC Gelnica.     Ako sám gólový priebeh zápasu  ukazuje tak naše mužstvo smerovalo k víťazstvu, keď viedlo po dvoch tretinách 4:2. Záverečná tretina však bola gólovo produktívna pre hostí a v nej  nášmu mužstvu vsietili hostia až šesť gólov… O týždeň sa bude konať odveta na klzisku HC Gelnica a tak sú ešte šance na zrovnanie vzájomného stretnutia  s týmto súperom .

HK91 SENICA muži – HC Gelnica     5:8 (2:2, 2:0, 1:6)

(2.LIGA – SENIOROV )

Góly : Mich.Daniel 2, Šimek, Jamárik, Vaňa – Dravecký 3, Leskovjanský 2, Findura,  Skalický, Loja

asist HK91 : Jamárik 2, Vaňa, Konečný, Planka

vyluč.  6:4 , využ.presil. 0:2 , využ.oslab.  0:1 , počet striel . 34:34

Barčák (Bederka) – Štefanka, Volek, Jamárik, Jurica, Kollár, Leskovský, Záhumenský, Mar.Daniel – Mich.Daniel, Plánka, Vaňa, Šimek, Konečný, Čagan, Heleši, Čech, Sova