V zápase starších žiakov úspešnejšia Trnava …

V  sobotu 17.11. odohrali svoje 12.kolo  starší žiaci a  dnes bola ich súperom HK Trnava. Prvý vzájomný duel na ľade bol pre domáci celok v  podobe výsledku 4:1.  Týmto bol aj dnešný zápas skôr favoritom tím hostí. Od samotného úvodu zápasu mali hostia prevahu ,ale nám sa podarilo udržať bezgólový stav až do 26.min. V  tomto okamihu sa však hostia dostali do vedenia a  o  dve minúty neskôr pridali aj druhý gól do našej siete. Naši hráči však mali chvíľe, keď mohli skórovať tiež. Bohužiaľ sa to však nesplnilo a  nepodarilo sa ani zužitkovať zopár našich presiloviek. Aj v  tretej tretine udržali hostia na svojom konte nulu.  V  posledných štyroch minutách pridali na svoju stranu ešte dva góly a  zvíťazili tak viac menej zaslúžene v  tomto zápase. Našim hráčom nemožno uprieť snahu, ale niekedy je to pre pekný výsledok málo.

HK91 SENICA 7.ročník – HK Gladiators TRNAVA   0:4 (0:0, 0:2, 0:2)

Góly :  Krištof 2, Polák, Popluhár

vyluč.  1:5 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel.  21:40

Cintula – Zavadil, Koša, Kušmirek, Mihál, Gudiak, H.Bajza, Malata, Kalka, Široký, Džurňák, Pláček, Mitterpach, Valko.