Dve minúty pred koncom sme otočili zápas !!!

V  dnešnom domácom zápase bola našim súperom Nitra a  tak nás čakala obtiažna cesta k  bodovému zisku. V  ich radoch sú takmer vždy skúsenosťou naplnení hráči a  hlavne meno Jozef Stumpel skutočná legenda slovenského hokeja nastúpila aj dnes v  Senici !!! Menší počet hráčov na strane hostí sa však na ľade samotnom príliš nepreniesol v  náš prospech gólovým náskokom. Otvorili sme síce výsledok v 7.min  svojim gólom sa  presadil náš tretí útok a   skóroval Lukáš Vaňa. Po tomto góle však hostia viditeľne pridali a  svojou kombinačnou hrou robili veľké problémy našej obrane. Vo viac chvíľach nás podržal svojimi zásahmi Dominik Linek. Hostia však našli recept a  predsa len skórovali a  vyrovnali stav prvej tretiny. V  druhej tretine poznačili ďalší priebeh zápasu vylúčenia hráčov a  hostia boli predsa pred bránkou efektívnejší. Tento fakt sa preniesol naviac v  ich oslabení , keď skórovali a  už viedli 2:1. Prišla však už rýchlo tretia tretina a bola stále šanca na naše možné otočenie výsledku. Úvodná časť tejto tretiny však náš tlak nepriniesla a  zdalo sa byť už rozhodnuté. Posledné dve minúty už tento scenár naši hráči zmenili.  Najprv sa presadil takmer od modrej čiary náš obranca Ján Štefka gólom a vyrovnal stav stretnutia . Po tejto situácií však prišla ďalšia mimoriadna chvíľa zápasu a  v  nej náš víťazný gól z hokejky Lukáša Dolinajca. Mám pocit ,že už sme si v  tejto sezóne zaslúžili znovu vyhrať pretože už vo viac zápasoch sa od nás šťastie odklonilo v  posledných sekundách stretnutí… Dnes teda prišla výhra v  náš prospech a  to je možno najlepší impulz aj do budúcnosti.

O  dnešné víťazstvo sa postaral svojim víťazným gólom aj Lukáš Dolinajec a povedal nám po zápase tieto slová : „Do tohto zápasu sme išli s  tým ,že aj keď už v  tomto zápase nič nešlo vzhľadom k  tabuľkovým postavením oboch mužstiev. Určite sme však chceli našich  fanúšikov s  výsledkom a  aj hrou ich  hlavne  potešiť. Dnes nás však čakal skutočne kvalitný súper. Podaril sa nám vsietiť prvý gól   a  to nás ešte viac povzbudilo. Hostia však odpovedali tiež svojim vyrovnaním ešte v  prvej tretine. V  druhej tretine sa nám už tak nedarilo a  aj keď sme mali „kopu“ šancí ,ale v  rozhodujúcich chvíľach nám puk odskakoval z  hokejok. Vo svojej presilovke sme naviac inkasovali aj druhý gól hostí. Tretia tretina však naše chvíle prišli a  dve minúty pred koncom prišlo vyrovnanie z  hokejky Jána Štefka. Nakoniec sme skutočne s  veľkým šťastím vsietili náš tretí gól a  sme skutočne veľmi spokojný s  výsledkom s  takto kvalitným súperom ako bola Nitra.“

HK91 SENICA muži – HC Dynamax 96 NITRA    3:2 (1:1, 0:1, 2:0)     !!!!!

(2.LIGA SENIOROV – 14.KOLO )

Góly :   Vaňa, Štefka, Dolinajec – Dobrý 2

asist HK91 :  Čagan, Mário Daniel, Konečný, Štefanka

vyluč.  2:5 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:1 , počet striel .  32:48

Linek  – Záviš, Zahumenský, Jurica, Štefanka, Štefka, Leskovský – Vereš, Pavlík, Heleši, Dolinajec, Konečný, Michal Daniel, Čagan, Vaňa, Mário Daniel.

****************************************

Hoba Bratislava –  HK91 SENICA 6.ročník    4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

vyluč.  4:4 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 26:33

Medveď – Krchňavý, Uhlík, Kovár, S.Pavlík – Wallner, Deščík, Šulla, Lovíšek, Žák, Šťastný, Sameková, Svitek, M.Pavlík

HK91 SENICA 7.ročník – Hoba Bratislava  3:12 (2:3, 1:6, 0:3)

(hralo sa v  Lamači)

Góly :   Bajza, Malata, Gudiak – Holička 3, Mikulec 2, Lepieš 2, Krásnohorský 2, Daubner, Pavlík, Švenda

asist HK91 :  Grenčík, Malata

vyluč.  12:2 , využ.presil. 0:2 , využ.oslab.  0:0 , počet striel.  13:58   !!!

Cintula – Zavadil, Dado, Rakovský, Koša, Kušmirek, Mihál, Grenčík, Gudiak, B.Bajza, Malata, Kalka, Široký, Čuvala, Pláček