Dnešná sobota priniesla žiakom len víťazstvá …

V  sobotu 15.12. sa začala nadstavbová časť súťaží žiakov a  dnešným úvodným súperom boli HK Piešťany. Naše mužstvo chcelo vstúpiť s  odhodlaním zvíťaziť. Aj úvod stretnutia tomu zodpovedal a  mali sme viditeľnú prevahu na ľade. To sa prejavilo aj na skóre a naše vedenie 2:1 mohlo pokračovať aj do vyššieho stavu. Viac našich príležitostí však likvidoval brankár hostí. Druhá tretina priniesla však viac vylučení a  to sa prenieslo aj do hry na ľade. Hostia už sa vrátili do zápasu zlepšenou ich hrou a  naše mužstvo mierne poľavilo v  nasadení. Vedenie o  jeden gól nám však zostalo aj po skončení druhej tretiny. Záverečná tretina však priniesla v  našej hre zmenu k  lepšiemu výkonu celého mužstva. Naši obrancovia veľmi kvalitným bránením prakticky vôbec nepúšťali hráčov hostí pred našu bránku a  o tom hovorí aj pomer striel na bránku oboch mužstiev v  tretej tretine… (18:2 !!!) Naša zlepšená hra aj v  útoku sa musela jednoducho preniesť do výsledku v  náš prospech a  to sa aj stalo. Pridali sme tri góly a  od ďalších nás pripravil len slušný výkon brankára hostí. Naše mužstvo podalo celkom dobrý výkon a  myslím že  jeho číselné vyjadrenie po ňom je na tom správnom mieste…

HK91 SENICA 6.ročník – HK Havrani Piešťany   6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

vyluč.  6:5 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 38:14

Hrobárik (Medveď) – Uhlík, Krchňavý, Šrámek, S.Pavlík – Wallner, Žák, Šulla, Deščík, Lovíšek, Kovár, Svitek, Sameková, Krásny

****************************************

HK Havrani Piešťany – HK91 SENICA 7.ročník  1:7 (0:2, 0:2, 0:3)

Góly : Konček – Koša 2, Malata 2, Dado, Gudiak, Maroš

asist HK91 :  Kušmirek 2, H.Bajza, Džurňák, Maroš

vyluč.  5:5 , využ.presil. 0:1 , využ.oslab.  1:1 , počet striel.  19:61   !!!!!!!!!

Cintula – Zavadil, Dado, B.Bajza, Kalka, Koša, Kušmirek, Malata, Džurňák, H.Bajza, Janik, Maroš, Valko, Gudiak