Dva body nám nájazdy predsa len priniesli …

V  dnešnom domácom zápase bol naším súperom HK Brezno.  Hostia nie sú od nás príliš ďaleko v  tabuľke a  to nám dávalo šancu byť dnes blízko k  víťazstvu. Priebeh zápasu to aj potvrdil a  naše mužstvo vstúpilo do zápasu s  odhodlaním. Hostia sa však ujali vedenia už v 3.min, ale naša gólová odpoveď prišla hneď o  21 sekúnd. Vyrovnávajúci stav stretnutia sa  nám však podarilo zmeniť a  dva naše góly vsietil Michal Daniel. Dvoj-gólové vedenie sa nám však nepodarilo príliš dlho udržať a  29.min už priniesla vyrovnaný stav zápasu (3:3). Naše mužstvo však svojou aktivitou si získalo miernu prevahu a  presadil sme sa dvomi gólmi. Najprv bol úspešný Boris Duffek a  dokonca v  oslabení doplnil svoj hetrik v  zápase Michal Daniel. V  tretej tretine však prišli  častejšie vylúčenia našich hráčov a  to ovplyvnilo celý ďalší vývoj zápasu. Hostia znížili stav v  presilovke a  vrátili sa viac do zápasu. Aj keď sa nám podarilo skórovať a  zvýšiť svoje vedenie na 6:4 , ale hostí to nezbavilo aktivity v  našom obrannom pásme. Podarilo sa hosťom najprv v  57.min znížiť stav. V  samom závere pri našej presilovke sa pokúsili hostia riskovať a  odvolali svojho brankára. Aj s  dávkou šťastia sa podarilo hosťom vyrovnať 78 sekúnd pred koncom zápasu … Potom prišlo predĺženie a  v  ňom sa nikomu nepodarilo z hráčov skórovať. V   samostatných nájazdoch sme však boli úspešnejší a  v nich našli recept na gólmana hostí traja naši hráči v  poradí Michal Daniel, Ondrej Čagan, Miroslav Vereš. Zápas mal solidnú úroveň a  dramatický priebeh až do samého záveru zápasu.

HK91 SENICA muži – HK Brezno   7:6 po sam. nájazdoch  (3:2, 2:1, 1:3 – 1:0 )

(2.LIGA SENIOROV – 16.KOLO )

Góly :  Michal Daniel 3, Čagan 2, Kollár, Duffek – Pinka 2, Bauer, Koštial, Laubert, Turňa

Asist. HK91 :  M.Vereš 3, Jurica 3, Heleši, Konečný, Pavlík, Planka, Záhumenský, Záviš

vyluč.  6:8 , využ.presil. 1:1 , využ.oslab.  1:1 , počet striel .  34:44

Linek – Záviš, Jurica, Štefanka, Záhumenský, Štefka, Leskovský – Mich.Daniel, Pavlík, M.Vereš, Demjan, Planka, Kollár, Čagan, Heleši, Konečný, Duffek, Čech