Dnešný hokej priniesol skutočne kvalitu …

Nedeľa 24.2. priniesla so sebou ďalší majstrovský zápas a  dnes naše mužstvo čakal skutočne ťažký súper v  podobe MHKM NITRA. V  prvom tohtoročnom zápase týchto dvoch mužstiev priniesol víťazstvo domácich v  pomere (7:3) a  tak sa určite chcelo naše mužstvo pokúsiť o  zmenu víťaza zápasu. Ako sám priebeh zápasu ukázal, tak sa jednalo o  skutočne kvalitný zápas. Hráči na ľade predvádzali veľké nasadenie a  bolo radosť pozerať na ich nadšenie a úspech  v  podobe gólu… Už hneď úvodná tretina priniesla naše jedno-gólové vedenie a  miernu prevahu nášho mužstva. V  druhej tretine však už hostia pridali aktivitu hlavne v  útoku a vyrovnali stav stretnutia na (2:2) a  tak o  víťazstve sa muselo rozhodnúť až v tretej tretine. V  nej sa po veľkom nasadení našich hráčov dočkalo vedenia (3:2) naše mužstvo a  zdalo sa, že máme bližšie k  víťazstvu. Akcie oboch mužstiev sa však potom stále na ľade striedali, ale predsa len prišla malá slabšia chvíľa našich obrancov a  Nitra vyrovnala na stav (3:3).  Zdalo sa byť rozhodnuté a  všetko smerovalo, že mužstvá sa rozdelia o  body remízou v  tomto zápase. Potom však prišlo 90 sekúnd pred koncom menšie zaváhania obrancov hostí a  to naši hráči premenili vo svoj goooól …(4:3). Toto naše vedenie prinieslo určite dramatickú koncovku tohto zápasu a  hostia v  posledných sekundách kvalitného hokeja v  Senici odvolali svojho brankára z  ľadu. Vedenie sme však udržali aj zásluhou veľkej obetavosti a  nasadenia našich hráčov. Určite treba dnes pochváliť za dnešný výkon celé naše mužstvo a  víťazom bol dnes aj sám samotný hokej. To, že prišiel po zápase aj víťazný rituál našich hráčov a  fanúšikov je len dobrá správa pre celý náš  hokej…

HK91 SENICA 6+5.ročník – MMHK NITRA    4:3 (2:1, 0:1, 2:1)

vyluč.  0:1 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel .  26:29

Medveď( Hrobárik ) – Uhlík, S.Pavlík, Žák, Šrámek – Kovár, Deščík, Lovíšek, Svitek, Šulla, Wallner, Krchňavý, Krásny, Bajan