Jar priniesla so sebou skutočne kvalitný hokej …

Vo štvrtok 21.3. sa skutočne v  rýchlom slede odohral ďalší majstrovský zápas a  bola to dohrávka zápasu, ktorý sa mal uskutočniť v  nedeľu. Dnes nás čakal kvalitný súper HC Zlaté Moravce. V prvom vzájomnom zápase týchto mužstiev boli úspešnejší domáci a  tak aj naše mužstvo určite cítilo potrebu v  tomto zápase zvíťaziť. Zápas samotný priniesol skutočne kvalitný zápas a  určite musel potešiť fanúšikov. Na hráčoch bolo poznať veľké nasadenie. V  prvej tretine boli o  gól úspešnejší hostia, ale druhá tretina zmenila výsledok v  náš prospech. Akcie našich hráčov mali skutočne v  sebe kvalitný hokej a  všetko skôr smerovalo k  nášmu víťazstvu v  tomto zápase. Záverečná tretina však predsa len priniesla zlepšenú hru aj hostí a  to sa prejavilo do vyrovnania stavu 4:4. Naše mužstvo však v  rýchlom slede odpovedalo gólom a  opäť sme viedli 5:4. Ďalšie chvíle zápasu mali v  sebe množstvo šancí a  brankári udržali dlhšie stav bez inkasovania gólu. V  58.min sa predsa len hostia presadili a  vyrovnali stav stretnutia. Posledné dve minúty už gól nepriniesli a  prišiel tak konečný stav 5:5. Mám pocit, že dnešné stretnutie týchto dvoch súperov malo skutočne vysoko kvalitnú úroveň a  hráči v  oboch mužstvách si zaslúžia za dnešný kvalitný hokejový deň v  Senici pochvalu …

HK91 SENICA 7+8.ročník – HC Zlaté Moravce    5:5 (1:2, 3:0, 1:3)

Góly : Bulka 2, Šulla 2, Lovíšek – Šutor 2, Hlaváč, Jurík, Posinger

Asist. HK91 : Zavadil, Žák, Bulka

vyluč.  2:2 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel27:39

Cintula – Zavadil, Dado, Šrámek, S.Pavlík, Uhlík, Široký – Žák, Deščík, Lovíšek, Šulla, Wallner, Bulka, Rakovský, Čuvala, Pláček, Kalka, Valko

************************************************

Mladší žiaci absolvovali dnešný zápas s  odhodlaním zvíťaziť s  týmto súperom aj druhý vzájomný súboj v  tejto sezóne. Ako sám priebeh ukázal v  prvej tretine bol stav vyrovnaný. Od druhej časti zápasu sme už predsa len mali viac z hry a  odskočili sme na stav 4:3. V  tretej tretine však naše mužstvo už malo ešte väčšiu viditeľnú prevahu a  hráči predvádzali kvalitnú kombinačnú  hru. To sa muselo preniesť aj na zvýšenie nášho vedenia v  zápase. Aj tento druhý dnešný zápas mal však veľmi slušnú úroveň a  určite bolo pozerať na nadšenie hráčov z  hokeja samotného…

HK91 SENICA 6+5.ročník –  HC Zlaté Moravce    8:4 (2:2, 2:1, 4:1)

vyluč.  6:3 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:1 , počet striel . 40:25

Medveď(Hrobárik) – Krchňavý, Struňák, M.Pavlík, Remenár – Svitek, Kovár, Krásny, Bajan, Sameková, Šimek, Vašek, Vačok, Gašparík