Prvé víťazstvo v novej sezóne už máme doma !!!

V  sobotu 28.9. odohrali naše žiacke mužstvá svoje tretie merania hokejových síl. A  dnešným našim súperom bola HOBA Bratislava. Po dvoch ťažkých súperoch to nebola znovu ľahká k víťazstvu. Prvá tretina sa už doniesla k  remízovému stavu aj keď sme mali viac príležitostí na svoje vedenie. V  druhej tretine už viac svoje strelecké príležitosti   v  góly premieňali hostia. Mali sme viditeľne prevahu, ale prišli „slabšie“ momenty v  našej obrane a  to hostia využívali vo svoje góly viac ako naše mužstvo. Po druhej tretine, ktorá skončila za stavu 3:4 v  prospech hostí sa však nastala veľká zmena v  premieňaní šancí už aj v  naše góly…  V úvodných  piatich minútach tretej tretine sme „rýchlo“ vsietili tri góly a  naša viditeľná prevaha v  celom zápase sa preniesla už konečne viac do vedenia 6:4 !!! Zdalo sa v  tom momente,že  už máme zápas pod kontrolou a  zvíťazíme. Hostia však predsa len v  47.min znížili stav a  boli v  niektorých momentoch blízko k  vyrovnaniu.  Naše mužstvo však svojom veľkou bojovnosťou všetkých hráčov svoje vedenie držalo vo svoj prospech. Zdalo sa, že hostia pristúpia k  odvolaniu brankára a  pokúsia sa vyrovnať. Našou kvalitnou hrou sa tento moment neuskutočnil a  pridali sme dvadsať sekúnd pred koncom do siete súpera rozhodujúce siedme radovania z  nášho gólu. Mám pocit, že dnešné prvé naše senické hokejové víťazstvo v  novej sezóne je už na správnom mieste teda v  Senici …

HK91 SENICA 7.ročník – HOBA Bratislava   7:5 (1:1, 2:3, 4:1)  !!!

Góly : Kovár 3, S.Deščík 2, Wallner 2 Méri 4, Behro

Asist.HK 91 : Deščík 2, Šrámek, Krásny, Wallner, Kovár

vyluč.  1:0 , využ.presil. 0:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 49:23   !!!

Hrobárik – Uhlík, S.Pavlík, Šrámek, Žák – Kovár, Wallner, S.Deščík, Lovíšek, Šulla, Svitek, Bajan, Krásny, Sameková