Záhorácke derby prinieslo naše víťazstvo …

V  sobotu 23.11. odohrali na našom štadióne svoj zápas mladší žiaci a  dnes boli ich súperom Topoľčany. Náš prvý vzájomný zápas s  týmto súperom priniesol našu tesnú prehru s  výsledkom 3:4 a  tak určite existovala šanca pre náš pokus získať nejaké šance v  tomto zápase. Ako sám však priebeh zápasu ukázal sa to nepodarilo. Hostia už od úvodu premieňali viac svoje šance v  góly a  viedli po prvej časti zápasu 3:0. Vedenie hostí sa aj v  druhej tretine zvýšilo a  bolo to predovšetkým našou menšou dôslednosťou naše obrany pred svojou bránou. Občas sa prejavili aj slabšie momenty nášho brankára. Naše útočné príležitosti pred súperovou bránkou sa dlhšie nepremieňali v  góly. V  druhej tretine sme však predsa len skórovali a  to dalo impulz všetkým našim hráčom. V tretej tretine už malo naše mužstvo prevahu na ľade, ale to sa prejavilo len druhým našim gólom. Mali sme veľa šancí, ale nepremenili sme ich vo viac svojich gólov a  aj náš brankár už kvalitne pomáhal mužstvu. V  poslednej minúte prišlo dokonca naše odvolanie brankára a  jeden gól sme predsa len našli a  bolo to spôsobené veľkou snahou tento náš gól docieliť. Mám pocit, že tento konečný výsledok po zápase nie je príliš spravodlivý a  hlavne nebol medzi oboma mužstvami až tak príliš veľký hokejový rozdiel ako prezrádza konečný výsledok tohto zápasu…

HK91 SENICA 6.ročník – HC Topoľčany     3:9 (0:3, 1:6, 2:0)    

vyluč.  1:4 , využ.presil. 0:1 , využ.oslab.  0:0 , počet striel .  31:34   !!!

Horvát – Krchňavý, M.Pavlík, Malík, Bajan – Kalamenovič, Šimek, Vicen, Krásny, Khír, Remenár, M.Deščík, Gašparík, Reissmuller, Uková

**********************************************

Starší žiaci tiež odohrali svoj dnešný zápas a  ten priniesol „ZÁHORÁCKE DERBY“ tentoraz na ľade Skalice. Naše mužstvo inkasovalo na začiatku zápasu dva góly od domácich, ale v  ďalšom časovom priebehu už naši hráči vsietili svojich šesť gólov a  v  závere zápasu sme udržali víťazstvo vo svoj prospech…

MHKM Skalica – HK91 SENICA 7.ročník     5:6 (2:3, 1:2, 2:1)    !!!!!  

Góly :  Valovič 2, Ovečka, Kalčík, Kabzáni  –  Milata (nájazd), Wallner, Žák, Uhlík, Šrámek, Svitek

Asist.HK 91:  Kovár, Šulla, Uhlík, Wallner, Zrnčík

vyluč.  4:2 , využ.presil. 0:1 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 32:28

Hrobárik – Uhlík, S.Pavlík, Šrámek, Milata – Kovár, Wallner, S.Deščík, Lovíšek, Šulla, Svitek, Žák, Zrnčík, Chalmovský.