Pondelková predohrávka starších žiakov víťazstvo nepriniesla…

V  pondelok 6.1. odohrali naši starší žiaci v  rýchlom slede ďalší majstrovský zápas a  dnes to bola predohrávka 17.kola. Dnešným súperom bola MMHK Nitra a  s  týmto súperom sme nedávno odohrali zápas v  Nitre a  ten priniesol ich víťazstvo 6:1. Takže aj dnes bola cesta za našim víťazstvom pomerne náročná. Hostia sa ujali vedenia a  pridali ešte druhý gól v  prvej tretine do našej siete. Aj v ďalšom priebehu predsa len hostia pridali tretí gól a  naše mužstvo si pripísalo svoj prvý gól v  polovici zápasu. Hostia však predsa len mali optickú prevahu a  naše mužstvo nemalo príliš šancí na skorovanie svojich gólov. Naviac do konca druhej tretiny ešte pridala Nitra svoj štvrtý gól do našej bránky. Tretia tretina na začiatku priniesla rýchly gól hostí a  to už znamenalo ich spokojnosť s  vyšším vedením. Naše mužstvo však v  závere zápasu malo zopár šancí a  len jedna z  nich sa premenila na náš druhý gól. Hostia mali predsa len viac šancí v  tomto zápase a  ich víťazstvo je asi výsledkovo zaslúžené.

HK91 SENICA 7.ročník – MMHK Nitra   2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

( predohrávka – 17.kolo nadstavba U13 – TOP 6 )

Góly :  Wallner, Uhlík –  Chrenko 2, Rácz, Kováč, Krchňavý

Asist.HK 91: Žák, Wallner, S.Deščík, Lovíšek

vyluč.  1:1 , využ.presil. 1:0 , využ.oslab.  0:0 , počet striel . 24:31

Hrobárik – Uhlík, Žák, Šrámek, Zrnčík, S.Pavlík, Bajan – Lovíšek, Wallner, S.Deščík, Šulla, Kovár, Šurlák, Svitek, Medrický, Chalmovský