Po dnešku už vedieme 2:1 …

V  sobotu 29.2. odohrali aj muži svoj ďalší zápas „O  UMIESTNENIE“ s  PHC Budapesť a  aj dnes sme s  týmto súperom nastúpili na domácom ľade. Predchádzajúce dva zápasy priniesli jedno víťazstvo pre obe mužstvá a  tak ten dnešný musel mať ten správny impulz pre obe mužstvá byť v  lepšom postavení po skončení tejto sezóny. Úvodná tretina začala však našich gólom a  s  týmto vedením vydržala aj do konca prvej časti. Druhá tretina už bola tak trochu iná a  v  nej sme vsietili za desať minút svoje ďalšie tri góly… Potom si však hostia tiež pripísali dva góly a to stihli ešte do konca tretiny. V  tretej tretine už sa stav nezmenil a  boli už len vylúčenia predovšetkým hostí. Naše mužstvo si pripísalo po dnešku druhé víťazstvo  a  vedie v  sérií 2:1.

PHC  Budapest – HK91 SENICA muži             2:5 ( 0:1, 2:4, 0:0 )

(2.LIGA SENIOROV – 3.zápas  „O UMIESTNENIE sk.A “)