Stav série je po dnešku vyrovnaný…

V  nedeľu 1.3. odohrali muži svoj štvrtý zápas „o  umiestnenie“ s  PHC Budapest a  po včerajšom víťazstve sme sa ujali vedenia v  zápasoch 2:1. Do dnešného zápasu naše mužstvo nastúpilo s  mierne pozmenenou zostavou a  určite s  odhodlaním túto sériu ukončiť. Už úvodná tretina však priniesla viac gólov hostí. Postupom času prišlo veľa vylúčených hráčov a  v  druhej tretine sa už našim hráčom podarilo skórovať a  znížiť tak gólový stav zápasu. Aj tretia tretina mala podobný priebeh a  našim hráčom sa podarilo snahou v  posledných troch minútach vsietiť svojmu súperovi  dokonca dva góly !!! Potom po dramatickom závere zápasu prišlo predĺženie zápasu a  v  ňom hostia predsa len v 64.min skórovali. Po tomto zápase teda vzájomné meranie síl prinieslo teda už vyrovnanie (stav 2:2) v  zápasoch týchto dvoch mužstiev.

PHC  Budapest – HK91 SENICA muži             6:5 p.predl. ( 4:1, 0:2, 1:2 – 1:0 )

(2.LIGA SENIOROV – 4.zápas  „O  UMIESTNENIE sk.A “)

( hralo sa v SENICI )

Góly : Stefanek 2, Pozsar, Modok,  Palfi, Holeczy – Michael Daniel 3, Kollár, Čagan

Asist.HK 91: Melicher 2, Konečný, Záviš, Michael Daniel, Čagan, Jurica, Lukáč, Majerčík

vyluč.  10:11 , využ.presil. 1:0 , využ.oslab.  0:1 , počet striel . 47:33

Linek – Záviš, Fian, Kuna, Jurica, Majerčík, Leskovský, Lukáč – Michael Daniel, Konečný, Čagan, Melicher, Demjan, Duffek, Lukačovič, Kollár, Mário Daniel.