Dvaja naši hráči v zápase hviezd 2.HOKEJOVEJ LIGY…

Západ ovládol hviezdnu exhibíciu 2. ligy v  Kežmarku

Kežmarok hostil v sobotu tretí ročník zápasu hviezd 2. Hokejovej ligy, v ktorom si skrížili hokejky výbery  skupín Východ a Západ. Hokejisti, ktorí sa počas základnej časti nemali možnosť stretnúť, si zmerali sily v atraktívnej exhíbícii. Tá okrem samotného zápasu hraného vo formáte 5 na 5 s 15-minútovými tretinami priniesla aj zaujímavé súťaže zručností, ktorých víťazi si zapísali góly do samotného stretnutia. Druholigovú bodku za sezónou napokon zvládli úspešnejšie hráči Zápasu, ktorí pod Tatrami vyhrali 8:7.

V  mužstve ZÁPAD  nastúpili aj dvaja naši hráči HK91 SENICA  Lukáš DolinajecPeter Záviš.      Obaja sa zapísali dvomi bodmi do štatistiky zápasu a  pomohli svojmu mužstvu k  víťazstvu…

Východ – Západ 7:8 (1:3, 4:4, 2:1)

Góly: 7. Kramár, 16. Dzúr, 16. Teplický, 19. Ferenc, 20. Šagát, 31. Hreha, 39. Ištocy – 8. Laubert, 8. Hajduk, 14. Záviš, 16. Znak, 18. Novák, 21. Laubert, 24. Znak, 37. Hajduk.

Asist :  L. Dolinajec 2x , Záviš 1x

Východ: Dzúr, Just – Danko, Matúška, Kostyšák, Hreha, Kramár, Triščík, Rapala, Olearczyk – M. Segľa, Dmitriev, Šagát – Laškody, Leščišin, Leskovjanský – Teplický, Ferenc, Gross – Ištocy, Matejka, Bacúr – Bukovina.

Západ: Beliansky, Pračko – Kohút, Záviš, Cvejn, Bátora, Augustín, Vintr – Zúbek, L. Dolinajec, D. Novák – Peniaška, Mendel, Káčer – Laubert, Šmálik, Znak – Záň, Hanušiak, Hajduk.