Posledných šesť minút prinieslo len naše štyri góly …

Nedeľa 10.11. priniesla so sebou ďalší majstrovský zápas našich starších žiakov a  súperom bola dnes HOBA. V  prvom vzájomnom zápase v  septembri bola na našom štadióne tesná výhra v  podobe výsledku 7:5. To dávalo predtuchu ,že aj dnešný zápas nebude ľahký. Ako sám však priebeh gólov v  zápase ukázal opäť sa o  víťazstve našich hráčov rozhodlo v tretej tretine. Posledných šesť minút tohto zápasu vyplnila štvorica našich gólov a  víťazstvo v  tomto zápase. Naše mužstvo odohralo v  priebehu päť dní už svoj tretí majstrovský zápas. Dnes tiež  prišla pekná výhra a to určite zaslúži pochvalu pre naše mužstvo.

HOBA Bratislava – HK91 SENICA 7.ročník   3:7 (1:2, 2:1, 0:4)   !!!