A-mužstvo v Budapešti bolo blízko k prekvapeniu !!!

V sobotu 18.2.2017 odohrali posledný zápas A-mužov HK91 SENICA na maďarskom území v Budapešťi.  Po minulotýždňovej prehre v Senici sme nemali príliš veľké oči pred odvetou.  Naše mužstvo však príkladne zabojovalo a prekvapilo domácich.  Aj keď mali domáci veľký počet striel, ale brankár F.Lukáč v bráne odolával a pridali sme aj góly.  Viedli sme dvakrát po góloch Klímu a Szalvu.  Domáci otočili zápas v tretej časti hry na 3:2. Dve minúty pred koncom sme vyrovnali z hokejky M.Daniela.  Predĺženie bolo krátke, pretože domáci využili presilovku k ukončenie zápasu a aj série výsledkom 2:0 v prospech Budapešťi. Naši hráči sa dôstojne rozlúčili so sezónou…

KMH Budapest  – HK91 SENICA muži   4:3 pp  (0:1, 1:1, 2:1 – 1:0)

góly :     Fulop 2, Fodor, Papp – Klíma,  Szalva, Daniel

Asist.HK91 :  Záviš 3,  Szalva 2, Jamárik

vyluč.  6:8 , využ.presil. 1:0 , využ.oslab. 0:0 , počet striel . 69:25 , počet divákov . 34

Lukáč  –     Štefanka, R.Záhumenský,     B.Záhumenský,  Klíma –    Kollár,  Szalva,    Daniel,  Jamárik,      Volek, Záviš, Bartunek, Čech, Krč