Vstup do novej časti sezóny priniesol dve víťazstvá !!!

V  sobotu 14.12. odštartovala druhá časť žiackych súťaží tejto sezóny a  naši starší žiaci sa kvalifikovali svojím kvalitným hokejom do najlepšej TOP 6. Aj dnešný prvý súper HK Ružinov bol náročný  a  už prvé dve vzájomné stretnutia v  tejto sezóne priniesli pomerne vyrovnané výsledky týchto dvoch súperov. Dnešný zápas mal podobný vyrovnaný priebeh a  obe mužstvá sa striedali vo svojich góloch a  to vydržalo do konca druhej tretiny. V  prvej polovici tretej tretine sme však vsietili v  rýchlom slede dva góly a  odskočili sme predsa len na stav 5:3. Hosťom sa podarilo ešte znížiť naše vedenie o  jeden gól, ale ďalší minútový priebeh tohto zápasu už zmenu výsledku nepriniesol. Naše mužstvo sa v  prvom náročnom zápase tejto časti súťaže predsa len víťazstvá dočkalo a  to je ten najlepší impulz do ďalších zápasov.

HK91 SENICA 7.ročník – HK Ružinov     5:4 (0:0, 3:3, 2:1)    !!!